Organizasyon Hizmetleri

Ses Sistemleri

iletişimin kusursuz sağlanması, kusursuz bir ses sistemine bağlıdır. Fuar, açılış, davet, gösteri gibi ses sistemlerinin kullanıldığı tüm etkinliklerde kaliteli ses sağlamak için alanında profesyonel ekibimiz, ihtiyacınıza en uygun sistemi seçmek ve kurmak için hizmetinizdedir.

Görüntü Sistemleri

Organizasyonunuzda ihtiyaç duyacağınız; lazerden ışığa, plazma ekrandan projeksiyona tüm görüntü sistemlerinin seçimi ve kurulumuna destek vermekteyiz. Teknik ekipman tedarikinin yanı sıra, sahne tasarımı ve mekan içi görüntü sistemleri düzenlenmesi konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Işık Sistemleri

Ambiyansı oluşturacak, tüm mekanın enerjisine büyük etkisi olacak ışıklandırma için, ekipman kiralamadan kurulum aşamasına kadar tüm süreç boyunca çözüm hizmeti sunmaktayız. Doğru aydınlatma sisteminin, organizasyonda kullanılan tüm yan sistemlerin en efektif biçimde sunulmasını sağlayarak etkinliğinize değer katacağı fikrindeyiz

Sahne – Dekor Sistemleri

Görsel kaliteyi maksimumda yaşatmak ve mekanı en verimli biçimde kullanmanızı sağlamak için profesyonel sahne ve dekor çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

Keşfi ve çözüm tespiti, tasarım ve dekorasyon, kurulum, montaj, stand üretimi, sahne düzenlemesi gibi tüm konularda çok yönlü çözümler sunarak, organizasyon alanının en yaratıcı ve uygun biçimde kullanılması için biden fiyat alabilirsiniz..